ŚWIETLICA SZKOLNA – PLAN ZAJĘĆ

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

/obowiązuje od 02.09.2020 r./

 

Świetlica 1/D i 2/D (ucz. dojeżdżający – gr. 1 i 2)

opiekun: Grażyna Błażewicz i Adrianna Szymańska

/świetlica główna 1/

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Przed lekcjami

6.40 – 7.50
G. Błażewicz

7.00 – 8.00

G. Weber

6.40 – 7.50
G. Błażewicz

7.00 – 8.00

G. Weber

6.40 – 7.50
G. Błażewicz

7.00 – 8.00

G. Weber

6.40 – 7.50
G. Błażewicz

7.00 – 8.00

G. Weber

6.40 – 7.50
G. Błażewicz

7.00 – 8.00

A. Mizera

---------------

------------

-----------------

7.50 – 8.50

A. Szymańska

/6c – jadalnia/

7.50 – 8.50

A. Szymańska

/6b – jadalnia/

5. lekcja

11.20 – 12.30
G. Błażewicz

11.30 – 12.30
G. Błażewicz

11.30 – 12.30
G. Błażewicz

11.30 – 12.30
G. Błażewicz

11.30 – 12.30
G. Błażewicz

6. lekcja

12.30 – 13.30

G. Błażewicz

A. Szymańska

12.30 – 13.30
 G. Błażewicz

A. Szymańska

12.30 – 13.30

G. Błażewicz

A. Szymańska

12.30 – 13.30

G. Błażewicz

A. Szymańska

12.30 – 13.30

G. Błażewicz

A. Szymańska

7. lekcja

13.30 – 14.30
G. Błażewicz
A. Stępińska

13.30 – 14.30
G. Błażewicz
 A. Stępińska

13.30 – 14.30
G. Błażewicz
A. Stępińska

13.30 – 14.30
G. Błażewicz
A. Stępińska

13.30 – 14.30
G. Błażewicz
A. Stępińska

8. lekcja

14.30 – 15.30
G. Błażewicz

14.30 – 15.30
G. Błażewicz

14.30 – 15.30
G. Błażewicz

14.30 – 15.30
G. Błażewicz

14.30 – 15.30
G. Błażewicz


Świetlica 1/M (ucz. miejscowi gr. 1 – klasy: 1a, 1b)
opiekun: Barbara Gałosz
/świetlica główna 2/

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

5. lekcja

11.30 – 12.30
B. Gałosz

11.30 – 12.30
B. Gałosz

11.30 – 12.30
B. Gałosz

11.30 – 12.30
B. Gałosz

11.30 – 12.30
B. Gałosz

6. lekcja

12.30 – 13.30

B. Gałosz

12.30 – 13.30

B. Gałosz

12.30 – 13.30

B. Gałosz

12.30 – 13.30

B. Gałosz

12.30 – 13.30

B. Gałosz

7. lekcja

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

8. lekcja

14.30 – 15.30
 B. Gałosz

14.30 – 15.30
 B. Gałosz

14.30 – 15.30
 B. Gałosz

14.30 – 15.30
 B. Gałosz

14.30 – 15.30
 B. Gałosz

 

Świetlica 2/M (ucz. miejscowi gr. 2 – klasy: 2a, 2b, 3a, 3b)
opiekun: Anna Mizera
/świetlica główna 2/

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

5. lekcja

11.30 – 12.30
A. Mizera

11.30 – 12.30
A. Szymańska

11.30 – 12.30
A. Mizera

11.30 – 12.30
A. Mizera

11.30 – 12.30
A. Mizera

6. lekcja

12.30 – 13.30

A. Mizera

12.30 – 13.30

A. Mizera

12.30 – 13.30

A. Mizera

12.30 – 13.30

A. Mizera

12.30 – 13.30

A. Mizera

7. lekcja

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

13.30 – 14.30

B. Gałosz

Gr. 1 i 2

8. lekcja

14.30 – 15.20
A. Stępińska

14.30 – 15.20
A. Stępińska

14.30 – 15.20
A. Stępińska

14.30 – 15.20
A. Stępińska

14.30 – 15.20
A. Stępińska