Smaller Default Larger

Praca z dziećmi w obecnych czasach bywa sporym wyzwaniem. Zmiany kulturowe, rozwój nowoczesnych technologii powodują, że nauczyciele muszą dostosować swoją wiedzę i umiejętności do współczesnych wyzwań. Bez wątpienia potrzebujemy świeżego spojrzenia na edukację i efektywniejszego wykorzystywania nowych technologii w procesach kształcenia dzieci. Aby móc zaoferować więcej swym uczniom dyrekcja i nauczyciele lądeckiej jedynki postanowili podnieść swoje kompetencje, więc niejako opuszczając swoją strefę komfortu wrócili do ławek i opanowania wiedzy i umiejętności w kilku kluczowych obszarach. Uczestnicząc w dwóch tygodniowych szkoleniach w ramach projektu Erasmus+ zgłębili tajniki wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz budowania relacji zespołowych sprzyjających efektywnej nauce. Zajęcia były pewnym wyzwaniem, ponieważ poza częścią teoretyczną prowadzoną w j. angielskim zawierały także obowiązkowe zadania praktyczne sprawdzające efekty opanowania materiału. Nauczyciele naszej szkoły sprostali tym wyzwaniom pokazując, że potrafią być nie tylko wykładowcami, ale również pilnymi i kreatywnymi uczniami. Zostali docenieni certyfikatem z wyróżnieniem, ale przede wszystkim zdobyli dodatkową wiedzę i narzędzia, które przekażą swym uczniom. Szkolenie miało charakter wyjazdowy odbywało się w najstarszym uniwersyteckim mieście Europy w Bolonii. Dziękujemy organizatorom za wskazanie nowych możliwości oraz pozytywne bodźce, które stanowią impuls do lepszej pracy dla dobra naszych uczniów. 

Erasmus+ 2021
Erasmus+ 2021 Akcja 1. Mobilność edukacyjna
Erasmus+ 2021
Certyfikat dla nauczycieli SP1 w Lądku-Zdroju za wzorowy udział w szkoleniu.
Erasmus+ 2021
Erasmus+ 2021 Akcja 1. Mobilność edukacyjna
Erasmus+ 2021
Erasmus+ 2021 Akcja 1. Mobilność edukacyjna
Erasmus+ 2021
Erasmus+ 2021 Akcja 1. Mobilność edukacyjna
Erasmus+ 2021
Erasmus+ 2021 Akcja 1. Mobilność edukacyjna
Erasmus+ 2021
Erasmus+ 2021 Akcja 1. Mobilność edukacyjna